11:00, 12:00, 13:00, 14:00 Відправлення з Одеси.
14:00, 15:00, 16:00, 17:00 Прибуття в Приймальню Святого Миколая.

ПРИЙМАЛЬНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у Савранському Будинку Культури. Помічники Святого Миколая зустрічатимуть гостей, розкажуть історію Святого Миколая, та підготують дітей і дорослих до відвідин Резиденції. Також усі зможуть написати листа до Святого Миколая і спробувати змайструвати різдв’яні та обрядові сувеніри на наших майстер класах. (для груп, входить у вартість пакету «все включено»)

Короткий переїзд до ОДЕСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ де вас зустрічатимуть помічники Святого Миколая: Господиня, Зимова Фея, Лісовички, Зайчики, Білочки та увесь інший лісовий народ, що радо зголосився допомагати Святому Миколаю у нашій Резиденції.  Знайомство з Резиденцією і ось найважливіша мить – візит до будиночку знайомство та спілкування із Святим Миколаєм. Він уважно слідкував за кожним протягом цілого року і приготував для кожного подарунок. У вас буде можливість зробити бренд-фото із Св. Миколаєм, та придбати і відправити листівку з Поштового відділення Святого Миколая.

Додаткові активності на відкритому майданчику Резиденції. Квест Різдвяний Ліс, концертна програма, відвідання фото зон, частування у Колибі Святого Миколая, Ярмарок сувенірів, прогулянка лісовими стежинами на санях або підводі (у залежності від погоди).

Виїзд із Резиденції та Переїзд до Трапезної Святого Миколая.

ТРАПЕЗНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у приміщенні Савранського технікуму. До речі, учні та керівництво технікуму ще  з минулого року є офіційними помічниками Святого Миколая. У теплому, святково вбраному затишному залі вас пригостять смачним домашнім обідом. Також на території технікуму знаходяться щойно збудовані теплі та чисті сан. вузли.

Повернення додому.

У цьому сезоні Резиденція працюватиме за визначеним графіком, однак слідкуйте за нашими новинами та оголошеннями – на вас чекає багато цікавинок та несподіванок!

Як дістатися?

icon