Дорогі Друзі!

У новому зимовому сезоні 2016-2017 року ОДЕСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ знову вітає усіх вас та запрошує у відвідини оселі Святого Миколая, що затишно розмістилась у селі Осички, в оточенні Савранського Чорного лісу.

На протязі усього року помічники Святого Миколая готувались до нових зустрічей з вами та придумали багато новинок і цікавинок.

Отож, почнемо з новинок. В цьому сезоні у нас з’явились 2 додаткові локації. 

ПРИЙМАЛЬНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у Савранському Будинку Культури. Помічники Святого Миколая зустрічатимуть гостей, розкажуть історію Святого Миколая, та підготують дітей і дорослих до відвідин Резиденції. Також усі зможуть написати листа до Святого Миколая і спробувати змайструвати різдв’яні та обрядові сувеніри на наших майстер класах. (для груп, входить у вартість пакету «все включено»)

ТРАПЕЗНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у приміщенні Савранського технікуму. До речі, учні та керівництво технікуму ще  з минулого року є офіційними помічниками Святого Миколая. У теплому, святково вбраному затишному залі вас пригостять смачним обідом. Також на території технікуму знаходяться щойно збудовані теплі та чисті сан. вузли.

 

Безпосередньо на території ОДЕСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ на вас чекає достатньо новинок. Більшість із них буде для вас приємною несподіванкою, та все ж ми трішечки привідкриємо таємницю. 

Як і у минулому році Святий Миколай чекатиме на вас у своєму будиночку, та в цьому році він офіційно відкриє там ПОШТОВЕ ВІДДІЛЕННЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, звідки кожен бажаючий зможе відправити листа або вітання усім своїм рідним та друзям.

Новинка сезону це і пізнавально–розважальний КВЕСТ РІЗДВЯНИЙ ЛІС, завдяки якому усі зможуть показати свою кмітливість, спритність й почуття гумору, та дізнатись багато нового.

Для усіх, хто захоче попоїсти з права від входу розташувалась КОЛИБА СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Смачні страви з мангалу, запашний гуляш, духмяний глінтвейн за старовинними рецептами – зігріють наших відвідувачів.

ЯЛИНКА СВЯТОГО МИКОЛАЯ та ФОТОЗОНИ залишать яскраві спогади на ваших планшетах та смартфонах. Також можна буде сфотографуватись та одразу забрати собою додому бренд-фото із Святим Миколаєм.

Кращі фольклорні колективи Савранського району та запрошені колективи з усієї України розважатимуть гостей Резиденції.

На майданчику та під час квесту ви познайомитесь із помічниками Святого Миколая: Господиня, Зимова Фея, Лісовички, Зайчики, Білочки та увесь інший лісовий народ, що радо зголосився допомагати Святому Миколаю у нашій Резиденції.  

У цьому сезоні Резиденція працюватиме за визначеним графіком, однак слідкуйте за нашими новинами та оголошеннями – на вас чекає багато цікавинок та несподіванок!

Отож, до скорої зустрічі в оновленій ОДЕСЬКІЙ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

 

Як дістатися?

icon