Дорогі Друзі!

У новому зимовому сезоні 2016-2017 року ОДЕСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ знову вітає усіх вас та запрошує у відвідини оселі Святого Миколая, що затишно розмістилась у селі Осички, в оточенні Савранського Чорного лісу.

На протязі усього року помічники Святого Миколая готувались до нових зустрічей з вами та придумали багато новинок і цікавинок.

Отож, почнемо з новинок. В цьому сезоні у нас з’явились 2 додаткові локації. 

ПРИЙМАЛЬНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у Савранському Будинку Культури. Помічники Святого Миколая зустрічатимуть гостей, розкажуть історію Святого Миколая, та підготують дітей і дорослих до відвідин Резиденції. Також усі зможуть написати листа до Святого Миколая і спробувати змайструвати різдв’яні та обрядові сувеніри на наших майстер класах. (для груп, входить у вартість пакету «все включено»)

ТРАПЕЗНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у приміщенні Савранського технікуму. До речі, учні та керівництво технікуму ще  з минулого року є офіційними помічниками Святого Миколая. У теплому, святково вбраному затишному залі вас пригостять смачним обідом. Також на території технікуму знаходяться щойно збудовані теплі та чисті сан. вузли.

Як дістатися?

icon